Донеччина: армія РФ за добу здійснила 15 обстрілів населених пунктів, є поранений
Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін
Станом на ранок 12 червня відомо, що всього за добу російські війська 15 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого поранено людину.
Покровський район: у Курахівській громаді пошкоджено чотири двоповерхівки у Гірнику, шість приватних будинків у Курахівці та промзону у Кураховому.
Краматорський район: у Лиманській громаді РФ обстріляла Терни і Ямполівку. У Миколаївській громаді пошкоджено інфраструктурний об’єкт. У Костянтинівці поранено людину, пошкоджено дві багатоповерхівки. В Іллінівській громаді обстріляні околиці Довгої Балки.
Бахмутський район: у Торецьку пошкоджені три інфраструктурні об’єкти, у Північному — 14 приватних будинків. У Часовоярській громаді пошкоджені чотири приватні будинки і дві промислові споруди. У Сіверську пошкоджено шість будинків.
З лінії фронту евакуйовано 116 людей, у тому числі 24 дитини.
- Уночі 12 червня російські окупаційні війська атакували Україну ракетами та “шахедами”. Противник випусти три десятки повітряних засобів і фактично всі знищено силами української ППО.
- Уночі 12 червня війська РФ атакували українську столицю ударними БпЛА та ракетами. Усі ворожі цілі знищено силами ППО.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.