Донеччина: за добу росіяни обстріляли 13 населених пунктів, пошкоджено цивільні об’єкти
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли 13 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого пошкоджено 23 цивільних об’єкти.
Інформації про загиблих і поранених цивільних мешканців за минулу добу не надходило.
Росіяни атакували мирне населення з авіації, ЗРК “С-300”, РСЗВ “Град”, артилерії й танків.
Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Курахове, Селидове, селища Курахівка, Курдюмівка, села Іванопілля, Карлівка, Ласточкине, Нетайлове, Новоселівка Перша, Новоукраїнка, Орлівка, Соловйове.
Внаслідок ворожих атак пошкоджено 23 цивільних об’єкти: 14 житлових будинків, господарчі споруди, ЛЕП, газопровід, автомобіль.

Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
По Селидовому окупанти вдарили ракетою “С-300” – пошкодили лінію електропередач.
З “Градів” російські війська обстріляли Новоукраїнку, пошкоджено 2 приватні оселі.
Внаслідок артобстрілу Іванопілля зруйновано щонайменше 10 приватних будинків, господарча споруда, електромережі, газопровід, автомобіль.
Крім того, стало відомо про двох поранених 2 листопада мирних мешканців у Романівці та Сухих Ялах.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 26 міст та селищ у Запорізькій області, внаслідок чого є поранені серед цивільних мешканців.
- Протягом доби російські армійці 97 разів обстріляли Херсонську область, внаслідок чого п’ятеро осіб зазнали поранень.
- Уночі 4 листопада війська РФ атакували Сумську область ударними безпілотниками.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.