Донеччина: за добу росіяни обстріляли 6 населених пунктів, є руйнування

Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області

Протягом доби російські армійці обстріляли шість населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та критичну інфраструктуру.

Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Курахове, Сіверськ, села Ласточкине, Орлівка, Сокіл.

Російські армійці атакували мирне населення ракетами та артилерією.

Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено 6 цивільних об’єктів – житловий будинок, гараж, критична інфраструктура.

Авіаудар завдали російські війська по Орлівці – зруйнували приватну оселю.

У Кураховому внаслідок обстрілу пошкоджено критичну інфраструктуру. У Сіверську ворожий снаряд підірвав гараж.

Інформації про постраждалих на цей час не надходило.

Тим часом, за допомогою поліції евакуйовано ще 166 осіб, з початку обов’язкової евакуації – 106 331 особу, серед них 14 406 – діти, 5 410 – люди з інвалідністю.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.