Донеччина: за добу росіяни обстріляли 6 населених пунктів, загинуло двоє осіб
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли 6 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще одна людина – зазнала поранень.
Проти мирного населення російські армійці застосували РСЗВ “Град”, “Смерч” й артилерію.
Під прицілом росіян опинились смт Курдюмівка, села Калинове, Ласточкине, Мемрик, Первомайське, Предтечине.
Внаслідок ворожих атак пошкоджено 5 житлових будинків.

Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Первомайське росіяни накрили з “Градів”, вбили двох осіб. Снаряди влучили у приватний будинок.
Внаслідок артилерійського удару в селі Калинове пошкоджено 3 приватні оселі.
Крім того, сьогодні після опівночі російська армія завдала ракетних ударів по Слов’янську. Руйнувань зазнали гуртожиток і приватний будинок.
- Уночі 17 жовтня війська РФ атакували Україну ударними безпілотниками та ракетою. Всі ворожі цілі було знищено силами протиповітряної оборони.
- Російські окупанти не припиняють обстрілювати Херсон. Зокрема внаслідок вранішніх обстрілів поранень зазнали декілька осіб.
- Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.