Донеччина: за добу росіяни обстріляли 6 населених пунктів, загинуло двоє осіб
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли 6 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще одна людина – зазнала поранень.
Проти мирного населення російські армійці застосували РСЗВ “Град”, “Смерч” й артилерію.
Під прицілом росіян опинились смт Курдюмівка, села Калинове, Ласточкине, Мемрик, Первомайське, Предтечине.
Внаслідок ворожих атак пошкоджено 5 житлових будинків.

Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Первомайське росіяни накрили з “Градів”, вбили двох осіб. Снаряди влучили у приватний будинок.
Внаслідок артилерійського удару в селі Калинове пошкоджено 3 приватні оселі.
Крім того, сьогодні після опівночі російська армія завдала ракетних ударів по Слов’янську. Руйнувань зазнали гуртожиток і приватний будинок.
- Уночі 17 жовтня війська РФ атакували Україну ударними безпілотниками та ракетою. Всі ворожі цілі було знищено силами протиповітряної оборони.
- Російські окупанти не припиняють обстрілювати Херсон. Зокрема внаслідок вранішніх обстрілів поранень зазнали декілька осіб.
- Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.