Уночі над Україною знищено шість БпЛА та одну ракету

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Уночі 17 жовтня війська РФ атакували Україну ударними безпілотниками та ракетою. Всі ворожі цілі було знищено силами протиповітряної оборони.

Згідно з даними, окупанти випустили по Україні шість БпЛА типу “шахед” з території тимчасово окупованого Криму та одну керовану авіаційну ракету Х-59 із літака Су-24 з території тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Усі сім цілей було знищено протиповітряною обороною Повітряних Сил та ППО інших складових Сил оборони України на південному напрямку.

Також зафіксовано застосування противником двох зенітних керованих ракет С-300 на східному напрямку.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.