Донеччина: за добу росіяни здійснили сім вогневих атак по області, є руйнування
- Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
- Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли три населених пункти у Донецькій області, внаслідок чого пошкоджено 12 цивільних об’єктів.
Під ворожим вогнем перебували місто Авдіївка, селище Гостре, село Нова Полтавка. Росіяни застосували проти мирного населення ракети, РСЗВ “Смерч” і “Град”, артилерію.
Внаслідок ворожих атак пошкоджено 12 цивільних об’єктів – 7 житлових будинків, два дитсадки, магазин і господарські споруди.
Авдіївку російські окупанти нищили авіаударами та артилерією. Руйнувань зазнали три приватних будинки та заклад дошкільної освіти.
У Гострому російські снаряди пошкодили дві приватні оселі й господарчі споруди.
По Новій Полтавці росіяни вдарили “Смерчами”. Пошкоджено два приватних будинки, дитсадок, магазин.
Тим часом, за допомогою поліції евакуйовано ще 82 особи, з початку обов’язкової евакуації – 103 744 особи, серед них 13 836 – діти, 5 232 – особи з інвалідністю.
- У районі Куп’янська продовжуються бойові дії з ЗС РФ, а українські військові активно утримують позиції в межах позиційної оборони, повідомив командир батальйону 30 окремої механізованої бригади Максим Данильчук.
- Внаслідок атаки ЗС РФ дронами в одному з мікрорайонів Одеси пошкоджено системи теплопостачання, що призвело до відсутності тепла у 58 будинках.
- Сьогодні, 17 січня, російські загарбники обстріляли Дніпровський район Херсона. Один з ударів був по гаражному приміщенню.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

