В Одесі майже 60 будинків залишилися без опалення через російську атаку дронами

Джерело: телемарафон

Внаслідок атаки ЗС РФ дронами в одному з мікрорайонів Одеси пошкоджено системи теплопостачання, що призвело до відсутності тепла у 58 будинках. Відновлення теплопостачання планують завершити протягом доби, розповів заступник голови Одеської обласної адміністрації Олександр Харлов.

Внаслідок атаки 5 житлових будинків постраждали. Харлов зазначив, що комунальні служби працюють в посиленому режимі.

Одеська міськрада також повідомила, що зупинено теплопостачання за наступними адресами:

  • вул. Армійська, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23;
  • Ботанічний провулок, 2, 2а, 4, 6;
  • проспект Гагаріна, 23/4, 23/5;
  • вул. Маршала Говорова, 5, 5(а,б);
  • проспект Шевченка, 6/1-6/8, 6/10, 8/1-8/13, 8(а,б,в), 10, 10/1-10/10, 12.

Початок робіт із відновлення теплопостачання очікує на дозвіл, який буде оголошено додатково.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.