Дослідження показало, що собаки розуміють фразу «я тебе люблю»

Джерело: pet wellbeing

Дослідження виявило, що собаки розуміють та реагують на фразу “я тебе люблю”.

Canine Cottages провело дослідження, яке виявило, що у собаки відбувається фізіологічна реакція на слова “я тебе люблю”. Після цієї фрази їх серце починає битись частіше на 46%.

У дослідженні, яке тривало тиждень, взяли участь чотири собаки. У межах дослідження собак тестували у різних умовах. Зокрема в умовах спокою собаки, при зустрічі з власником, під час обіймів собаки з власником та під час того, як власник каже собаці, що любить його.

З’ясувалось, що під час словесного висловлення любові серцебиття собаки пришвидшувалось, тоді як під час обіймів навпаки – сповільнювалось на 22%.

Це свідчить, що обійми викликають у собак почуття задоволення та розслабленості, тоді як слова “я тебе люблю” викликають хвилювання.

Очевидно, що собаки взмозі розуміти деякі слова, з якими вони знайомі протягом тривалого часу. До прикладу, собаки відчувають хвилювання, коли чують слово “парк” або ж стають слухняними, коли повертають улюблену іграшку, почувши відповідну команду від хазяїна.

Експерти вважають, що собаки можуть вимальовувати ярлики щодо певних об’єктів чи дій, що дозволяє їм розуміти значення слова.

Але у випадку таких слів як “я тебе люблю” багато чого залежить і від того, як саме звучать слова. Собаки загалом позитивно реагують на похвалу. Слова “молодець” чи “гарна робота” найчастіше змушують їх радісно виляти хвостом. Здебільшого ця реакція ґрунтується завдяки інтонації фрази.

Собаки обробляють інтонацію та значення слів окремо, як і люди. Відтак вони розуміють слова, сказані у різній інтонації та різним голосом – щасливим, високим, строгим, голосним чи нейтральним.

Щобільше, дослідження виявило, що собак дуже мотивує похвала. Іноді навіть більше, аніж їжа. Тому слова “я тебе люблю”, сказані щасливим тоном, принесуть собаці відчуття любові.

Однак слова – не єдиний спосіб показати свою любов чотирилапому другу. Собаки мають власний стиль спілкування, якщо мовиться про демонстрацію любові.

У тому ж досліджені виявлено 10 різних способів, якими собаки показують свою любов людям. Серед них – облизування та поцілунки, обійми, виляння хвостом, демонстрація живота.

Інші способи – якщо собака довіряє вам свою улюблену іграшку, проявляє агресію, аби захистити вас та навіть знищує деякі предмети у домі. Більшість цих проявів любові зводяться до мови тіла – яскравий спосіб спілкування собак з людьми.

Відтак на додаток до вербальної форми висловлення любові варто додати інші способи висловити прив’язаність до улюбленця без слів. Серед них – обійми, дотики, створення та дотримання розпорядку дня, що допоможе заслужити довіру та відданість собаки.

За даними синоптиків у п’ятницю, 18 жовтня, у більшості регіонів сухо та сонячно.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що ізраїльські військові знайшли на базах бойовиків “Хезболли” найсучаснішу російську зброю на півдні Лівану.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

Згідно з інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, в Україні вже намолочено 62,2 млн тонн нового врожаю, який зібраний на площі 16,8 млн га.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.