Доставляли нею снаряди з Північної Кореї: партизани підірвали залізницю в РФ

Джерело: рух “АТЕШ”/Telegram

Партизанам вдалося успішно здійснити операцію на Транссибірській залізничній магістралі під Єкатеринбургом. Вони підірвали залізничне полотно, по якому доставлялися північнокорейські боєприпаси.

 

“Журналістів на місце події не допустили. Інформація просочилася лише в місцевих пабліках”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: “АТЕШ”/Telegram

Рух опору повідомив, що лише після команди від обласного управління ФСБ  ремонтній бригаді дозволили прибути на місце та розпочати відновлювальні роботи.

“Залізниця вибухатиме ще частіше, поки нею возять боєприпаси”, – попереджають партизани.

  • Вночі 5 липня РФ атакували безпілотники. Вибухи було чутно у Ростові-на-Дону та Приморсько-Ахтарську. Місцева влада звинуватила в атаці Україну та повідомила про жертви.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.