DreamWorks офіційно оголосила дату виходу «Шрека 5»

Джерело: The Guardian

DreamWorks Animation, виробнича компанія, що стоїть за шістьма фільмами франшизи “Шрек”,  підтвердила офіційну дату виходу “Шрека 5” – 1 липня 2026 року.

Фото: Dreamworks

Франшиза про Шрека почалася у 2001 році, й відтоді стала феноменом для критиків і касових зборів. Після його прем’єри у Каннах, він став першим анімаційним фільмом, який змагався за престижну “Золоту пальмову гілку” за понад п’ять десятиліть, а також став першим переможцем у категорії повнометражних анімаційних фільмів “Оскар”.

Заробивши 487 мільйонів доларів у світових кінотеатрах, перший показ “Шрека” перетворив DreamWorks, який на той момент випустив постійну серію невеликих хітів, на справжню кузню шедеврів. У 2020 році “Шрека” було обрано для збереження в Національному реєстрі фільмів Бібліотеки Конгресу США для фільмів історичного, культурного чи естетичного значення.

Нещодавно американський актор та режисер Едді Мерфі, котрий озвучив Віслюка у всіх частинах “Шрека”, повідомив, що вже працює над новою частиною франшизи. До того ж, на пошановувачів мультфільму також очікує окрема стрічка про Віслюка.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.