Дружина Навального заявила, що Путін «відповідатиме» за смерть її чоловіка

Джерело: Sky News

Юлія Навальна, дружина Олексія Навального, виступила на Мюнхенській конференції з безпеки через кілька годин після російських повідомлень про смерть її чоловіка.

“Я не знаю, вірити чи ні цим жахливим новинам, які ми отримуємо лише з російських урядових джерел. Протягом багатьох років ми не можемо довіряти Путіну та уряду Путіна. Вони завжди брешуть”, – заявила вона.

Юлія Навальна додала, що президент РФ Володимир Путін і “всі навколо нього” відповідатимуть за смерть її чоловіка.

“Але якщо це правда, я хочу, щоб Путін і всі навколо нього знали, що вони відповідатимуть за все, що зробили з нашою країною, з моєю родиною. І цей день настане дуже скоро. Я хочу закликати міжнародне співтовариство і всіх людей об’єднатися і перемогти це зло”.

Нагадаємо, що, за даними УФСИН, російський опозиційний політик Олексій Навальний помер у колонії.

ДОВІДКА: Російського опозиційного політика Олексія Навального увʼязнено від початку 2021 року. У серпні 2023 року Московський міський суд засудив політика до 19 років позбавлення волі в колонії особливого режиму у справі про екстремізм.

  • Ув’язнений російський опозиціонер Олексій Навальний в четвер, 1 лютого, закликав росіян протестувати проти президента РФ Володимира Путіна в день виборів у березні, прийшовши на вибори опівдні.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.