Дружина Нетаньяху повідомила, що ізраїльська заручниця народила в полоні ХАМАСУ

Джерело: Times of Israel

Сара Нетаньяху, дружина прем’єр-міністра Ізраїлю, в публічному листі першій леді США Джилл Байден повідомила, що жінка, захоплена в заручники терористами ХАМАСУ 7 жовтня, народила в полоні в секторі Гази.

У листі, опублікованому офісом президента Ізраїлю, Сара Нетаньяху розповіла, що одна з викрадених жінок була вагітною, і вона народила в полоні.

“Ви можете тільки уявити, як і я, що відбувається в голові цієї молодої матері, коли ці вбивці утримують її з новонародженою дитиною”, – наголосила вона.

Водночас Сара Нетаньяху повідомила, що 32 дитини перебувають у полоні в Газі вже більше п’яти тижнів і “безумовно страждають від невимовної травми, не тільки через те, що їх викрали, але й через те, що вони стали свідками жорстокого вбивства своїх батьків і братів, і сестер”.

Зокрема серед них вона виділила 10-місячне немовля, “викрадене ще до того, як воно навчилося ходити або говорити”.

Дружина прем’єра додала, що вона просить допомоги насамперед як мати і закликає Джилл Байден “виступити від імені цих дітей”, щоб домогтися їх негайного звільнення.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

В Україні триває 780-та доба повномасштабної війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 452 тисячі осіб.

Видання The Economist припустило, як зміниться ситуація у Європі, якщо Україна програє у боротьбі з російським агресором.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.