ДСНС запускає Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки

Джерело: ДСНС України

З 7 жовтня Державна служба України з надзвичайних ситуацій запускає електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки.

Він дозволяє експлуатантам реєструвати відповідні об’єкти без безпосереднього звернення до територіальних органів ДСНС.

Через новий сервіс з’явиться можливість подавати матеріали ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки в електронній формі через особистий кабінет.

Раніше ДСНС запровадила електронне декларування відповідності матеріально-технічної бази. Зараз тривають роботи над запуском електронного декларування ще у “Дії.Бізнес”.

Крім того, для покращення взаємодії з бізнесом торік фахівці служби створили та підтримують роботу чат-бота “Інтерактивний інспектор”, що допомагає підприємцям в отриманні відповідей на безпекові питання.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.