Дубінського відправили під цілодобовий домашній арешт

Джерело: Олександр Дубінський та “Суспільне

6 листопада Печерський районний суд Києва ухвалив рішення відправити під цілодобовий домашній арешт народного депутата Олександра Дубінського. Його підозрюють в організації схеми незаконного перетину кордону для чоловіків.

Нардепа зобов’язали носити електронний браслет. Також він має здати на зберігання закордонний паспорт та інші документи для виїзду за кордон. Дубінський повинен утриматися від спілкування з людьми, причетними до слідства.

Йому дозволено відлучатися лише до медиків і в укриття під час повітряних тривог.

Сам Дубінський вважає, що його справа – це спроба “припинити критику влади в умовах війни”. У ДБР публікували аудіозапис, на якому нардеп проводить інструктаж чоловіку призовного віку.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.