СБУ спільно з ДБР проводять обшук у нардепа, який виїхав на відпочинок за кордон під виглядом лікування родича: імовірно, мовиться про Дубінського

Фото: t.me/SBUkr

Джерело: СБУ та ДБР

Служба безпеки України спільно з державним бюро розслідувань проводять обшуки у народного депутата, який незаконно виїхав за кордон. Виїзд за межі України він мотивував лікуванням родича, однак насправді поїхав на відпочинок. Імовірно, мовиться про нардепа Олександра Дубінського.

За даними слідства, народ поїхав за межі України під виглядом супроводження свого батька на лікування до іноземного медзакладу.

Проте встановлено, що батько народного обранця виїжджав за кордон і повертався в Україну самостійно, без жодного супроводу.

Крім того, правоохоронці розслідують факти підписання народним депутатом офіційних документів під час його перебування за межами України, що може свідчити про їх фальсифікацію.

Для з’ясування всіх цих обставин і надання правової оцінки діям парламентаря тривають слідчі дії у межах кримінального провадження, розпочатого за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 366 (службове підроблення);
  • ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинені особою, яка має право доступу до неї за попередньою змовою групою осіб).

Санкція статей передбачає покарання до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Інформацію також підтвердили у ДБР зазначивши, що проводять обушки у народного обранця, який під час війни виїхав за кордон нібито під приводом супроводження батька на лікування.

У ДБР наголосили, що попри отримання дозволу на виїзд для супроводу батька, нардеп виїхав за межі України самостійно.

“Своєю чергою батько самостійно, без супроводження сина виїхав за кордон, а потім повернувся до України набагато раніше, ніж народний обранець”, – мовиться у повідомленні.

Окрім цього ДБР з’ясовує, яким чином у період перебування за кордоном нардеп зміг підписувати та направляти офіційні документи, в зокрема до державних органів, що може свідчити про їх підробку.

Варто зауважити, що правоохоронці не називають імені нардепа, у якого проводять обшуки. Проте нещодавно нардеп Олександр Дубінський у соцмережах публікував дозвіл від МОЗ України на виїзд за кордон з проханням про супровід його батька на лікування до іноземної клініки.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.

Біля Вовчанська Харківської області прикордонники знищили російський пункт пілотування безпілотників.