«Думками навиворіт 2» став найкасовішим фільмом року у світовому прокаті

Джерело: Hypebeast

Мультфільм “Думками навиворіт 2” став найкасовішим фільмом року, обійшовши “Дюну: Частина 2” у світовому прокаті з 724 мільйонами доларів США. 

На Північну Америку припало 355 мільйонів доларів із загального доходу, тоді як покази за кордоном принесли фільму 369 мільйонів доларів. 

Серед найприбутковіших ринків за кордоном: Мексика ($63,9 млн), Велика Британія ($29,2 млн), Корея ($29 млн), Німеччина ($17,9 млн) і Бразилія ($17,3 млн). В Японії мультфільм вийде 1 серпня. 

Відтак “Думками навиворіт 2” має всі шанси стати першим фільмом у 2024 році, який перетне позначку в 1 мільярд доларів у світовому прокаті.

Фото: Pixar

“Думками навиворіт 2” — це продовження оригінальної історії Пітера Докстера 2015 року, в якій розповідається про 11-річну Райлі та її п’ять емоцій (радість, сум, огида, страх і злість). У другому фільмі з’явились нові емоції, в тому числі тривога. 

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.