Два мільйони на катери для ГУР: гурт Latexfauna провів благодійний тур у Канаді та США

Джерело: ГУР МОУ

Український гурт Latexfauna провів благодійний тур у Канаді та Сполучених Штатах, де зібрав два мільйони гривень на катери для Головного управління розвідки Міноборони України.

Під час концертів у Торонто, Сіетлі, Ванкувері, Бостоні, Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско відбувались благодійні аукціони, де музиканти розігрували колекційні сувеніри з підписами очільника української розвідки Кирила Буданова.

Фото: ГУР МОУ

Фото: ГУР МОУ

“Катери для ГУР” ― постійний проєкт Благодійного фонду Діани Подолянчук, який реалізується за сприяння Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

До ініціативи долучаються відомі музиканти, представники українського та іноземного бізнесу, а також громадяни по всьому світу, хто прагне допомогти Україні у боротьбі з російським агресором.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.