Двоє іноземців хотіли перевезти у холодильнику з м’ясом 16 чоловіків закордон

Джерело: ГУНП в Одеській області

Правоохоронці викрили громадян однієї з країн Південно-Західної Азії, які незаконно переправляли чоловіків через кордон. Обом загрожує від 7 до 9 років за ґратами.

Двоє 39-річних іноземців, перевозячи м’ясну продукцію, сховали 16 військовозобов’язаних у рефрижераторі та намагалися вивезти їх до Молдови. За це кожен “клієнт” мав заплатити від 6000 до 8000 доларів, а за штамп у паспорті ще по 2000 євро.

Поліцейські вилучили вантажівку, документи та телефони, які використовувалися для організації переправлення.

Керівник Офісу президента Кирило Буданов під час відкритої бесіди зі студентами Києво-Могилянської академії прокоментував інформацію щодо буцімто масової міграції в Україні.

В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.