Двоє іноземців хотіли перевезти у холодильнику з м’ясом 16 чоловіків закордон

Джерело: ГУНП в Одеській області

Правоохоронці викрили громадян однієї з країн Південно-Західної Азії, які незаконно переправляли чоловіків через кордон. Обом загрожує від 7 до 9 років за ґратами.

Двоє 39-річних іноземців, перевозячи м’ясну продукцію, сховали 16 військовозобов’язаних у рефрижераторі та намагалися вивезти їх до Молдови. За це кожен “клієнт” мав заплатити від 6000 до 8000 доларів, а за штамп у паспорті ще по 2000 євро.

Поліцейські вилучили вантажівку, документи та телефони, які використовувалися для організації переправлення.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.

В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.

Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.

В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.