У прикордонних областях заблоковано ще три «схеми для ухилянтів»

Джерело: Служба безпеки України

На Вінниччині та Закарпатті працівники СБУ заблокували ще три схеми нелегального перетину кордону військовозобов’язаними чоловіками.

СБУ затримала організаторів схем, які за суми розміром від 6 500 до 9 000 доларів допомагали ухилянтам втекти за кордон в обхід контрольно-пропускних пунктів. Вартість залежала від терміновості втечі та її способу.

Зокрема на Вінниччині затримано посадовця місцевого підрозділу Державної прикордонної служби, який за гроші допомагав ухилянтам нелегально потрапити до сусідньої країни поза пунктами пропуску.

Для конспірації фігурант використовував криптогаманець, куди приймав оплату від своїх клієнтів.

У Закарпатській області ліквідовано два канали незаконної міграції до Євросоюзу. Один з “трафіків” організували двоє місцевих жителів, які переправляли ухилянтів до ЄС через прикордонну річку. Для транспортування клієнтів використовували надувний човен, який ділки спеціально придбали для нелегального бізнесу.

Другу “схему” організувала мешканка Хустського району. Залучивши двох спільників, жінка виводила потенційних призовників через маловідомі тропи.

За всіма викритими фактами триває розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Затриманим організаторам злочинних схем загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У неділю, 23 червня, християни східного обряду святкують День Святої Трійці або П’ятидесятницю.