Двоє військових РФ здались у полон ЗСУ і переконали ще трьох скласти зброю – 158 ОМБр

Джерело: 158 окрема механізована бригада

На Північно-Слобожанському напрямку українські військові взяли в полон п’ятьох російських окупантів. Двоє з них спершу добровільно здалися, а згодом переконали ще трьох скласти зброю.

“Російські солдати, ми знаємо, де ви ховаєтеся. Даємо вам останній шанс. За годину місце вашого укриття буде повністю знищено. Здайтеся в полон, ви будете жити, поїдете на обмін до рідних. Усі ваші групи, які рухалися вчора з вами, вже знищені і лежать у полях”, – говорилося на аудіозаписі, який транслювали окупантам.

За даними військових, першими в полон потрапили окупанти з позивними “Горець” та “Хірург”. Після цього бійці використали дрон із гучномовцем, щоб звернутися до інших російських військових.

Зрештою окупанти здалися українським захисникам. Водночас у 158-й окремій механізованій бригаді повідомили, що російське командування відкрило вогонь по одному зі своїх бійців, який намагався скласти зброю.

Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.

За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.

Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.

Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.