Дикі кішки та ведмеді: прикордонники попередили про небезпеку зустріти хижаків у Карпатах

Джерело: Держприкордонслужба

У Державній прикордонній службі України попередили про небезпеку зустріти диких тварин у Карпатах – виявлено диких кішок та ведмедів.

За перший тиждень зими прикордонні наряди декілька разів зафіксували поодиноких ведмедів. Нерідко охоронцям кордону зустрічаються й дикі кішки.

Лише минулої доби фотопастки прикордонників двічі впіймали рись.

“Плюс одна причина не порушувати кордон”, – зазначили у ДПСУ.

Зображення: Держприкордонслужба

Традицію приготування затірки у селі Крива Лука на Донеччині додали до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Державне бюро розслідувань оприлюднило офіційне заявлення після звітів від “Сінево” щодо арешту головного офісу у Києві. За їхніми даними, розслідування в цій справі розпочалось ще у 2022 році, але не призвело до припинення діяльності медичного підприємства.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.