«Дюна 2» зібрала в світовому прокаті майже $500 млн, ставши найкасовішим фільмом 2024 року
Джерело: Variety
За три тижні науково-фантастичний фільм режисера Дені Вільнева “Дюна: Частина друга” зібрав у світовому прокаті майже 500 мільйонів доларів.
Зазначається, що зокрема 205 мільйонів доларів отримано в Північній Америці. За межами США та Канади стрічка зібрала найбільше коштів у Китаї ($36 мільйонів), Великій Британії ($32,8 мільйона), Німеччині ($25 мільйонів), Франції ($24,9 мільйона) та Австралії ($15,6 мільйона).
Примітно, що “Дюна: Частина друга” вже випередила першу частину, яка зібрала 434 мільйони доларів. Утім, вказано, що з дня прем’єри перша частина була доступна на стримінговому сервісі HBO Max, що вплинуло на придбання квитків в кінотеатрах.
За даними видання, виробництво фільму коштувало 190 мільйонів доларів і ще близько 100 мільйонів доларів витратили на його просування.
Нагадаємо, під час пресконференції “Дюна: Частина друга” у Південній Кореї режисер Дені Вільнев заявив, що сценарій до третьої частини фільму вже майже написано.
- Науково-фантастична картина “Дюна: Частина друга” режисера Дені Вільнева за підсумками першого вікенду в прокаті стала найуспішнішим фільмом 2024 року в плані фінансів.
Петро Порошенко повіз чергову партію допомоги для підрозділів Сил оборони. Вантаж включає нічні та денні FPV-дрони, нічні “Мавіки”, зарядні станції EcoFlow, вантажівки, лазне-пральні комплекси, “Старлінки”, екскаватори та іншу техніку. Ця поїздка стала 53-ю цього року, а загальна вартість техніки — 63 мільйони гривень.
Україна отримала 485 мільйонів доларів від Світового банку та Сполучених Штатів у рамках проєкту PEACE in Ukraine.
Російські військові намагалися здійснити висадку на острів Козацький, що біля Херсона, повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин в ефірі телемарафону.
Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.
“Бахмут (професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.), мовчи, ти вже своє відвоювала”, “жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути”, “сексуально голодні українки” – фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, котрі домагалися звільнення Василенка, і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінено через ймовірність негативних наслідків для них.