Джамала вагітна втретє

Джерело: Джамала/Instagram

Українська співачка, переможниця “Євробачення-2016” Джамала поділилася, що чекає на третю дитину.

“При надії. Це так глибоко… і зараз зовсім по-іншому це сприймаю. У мене є надія, віра і величезна любов”, – написала вона.

Фото: Джамала

Зауважимо, що термін вагітності і стать дитини Джамала поки не розголошує.

Відомо, що вона вже виховує двох дітей – Еміра-Рахмана і Селіма-Гірая, яких вона народила в шлюбі з Сеіт-Бекіром Сулеймановим. Пара разом з 2016 року, а в 2017 офіційно зіграла весілля.

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

За даними британських розвідників, російські окупаційні війська посилили атаки на різних ділянках фронту.

Велика Британія стала першою країною, яка запровадила санкції у відповідь на смерть російського опозиціонера Олексія Навального.

Уряд Польщі планує провести переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо така зустріч відбудеться, це буде унікальною подією, яка не відбувалася протягом останніх 30 років, заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.

Колишній президент США Дональд Трамп порівняв свій багатомільйонний штраф у справі про цивільне шахрайство зі смертю російського опозиціонера Олексія Навального.