Дженніфер Лопес хоче офіційно повернути своє прізвище після розлучення з Аффлеком
Джерело: CNN
Дженніфер Лопес, одружившись з Беном Аффлеком офіційно, взяла його прізвище. Зараз, коли пара розлучається, зірка хоче повернути своє прізвище.
У межах заяви про розлучення співачка й акторка зауважила, що хоче повернути своє повне ім’я – Дженніфер Лінн Лопес, замість того, яке у неї зараз вважається офіційним – Дженніфер Лінн Аффлек.
Як відомо, Джей Ло цього тижня, у другу річницю шлюбу з Беном Аффлеком, подала заяву до суду про розлучення. У ньому вона вказала, що вони розійшлись 26 квітня 2024 року.
Заява надійшла після кількамісячних повідомлень у ЗМІ про те, що знаменита пара більше не разом. Зокрема влітку вони жили окремо і в кінці липня, коли Лопес влаштувала вечірку на честь свого дня народження, Аффлека не було серед присутніх.
Дженніфер та Бен офіційно одружились через понад 20 років після того, як познайомились на зніманні фільму “Джилі”, де вони зіграли головні ролі. Пара зустрічалась кілька років і навіть планувала одруження у 2003 році, однак весілля скасували, а через кілька місяців – у січні 2004 року – знаменитості розійшлись.
Однак у 2021 році Лопес та Аффлек знову стали парою і вже за рік, у 2022 році, зіграли весілля.
- За повідомленням ЗМІ, Бен Аффлек нібито готовий розлучитись із Дженніфер Лопес після їх дворічного шлюбу.
- За даними ЗМІ, Дженніфер Лопес готова розповісти про так звану “темну сторону” Бена Аффлека на тлі розмов про розлади у їх парі. У такий спосіб вона кидає виклик пресі, яка виставляє її у негативному образі.
Воюючи на боці України, загинув 21-річний угорський доброволець Ашер Беньямін, повідомили журналістам неофіційні українські та угорські джерела, а також батько бійця.
12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.
За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.
Швеція готується орендувати камери у в’язницях Естонії, оскільки в країні не вистачає місць для ув’язнених.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.