Джонні Депп прибув до Італії для зйомок свого нового фільму

Джерело: ANSA

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.

Як розповіли у виданні, самого Модільяні грає італійський актор Ріккардо Скамарчіо. До акторського складу картини також приєдналися Аль Пачіно, Стівен Грем, Луїза Раньєрі та Саллі Філліпс.

Це другий повнометражний фільм для Деппа в якості режисера після стрічки “Хоробрий” 1997 року, в якому він ще зіграв як актор разом із Марлоном Брандо.

Зазначено, що торік Депп знявся із Аль Пачіно в класичній стрічці про мафію “Донні Браско”.

Довідка. Амедео Клементе Модільяні — італійський художник і скульптор. Через хвороби, зокрема туберкульоз, Амедео залишає школу. З метою лікування його мати Еудженія Гарсін забирає юного Моді на зимовий період до Флоренції, Рима, Неаполя i Венеції. Ці подорожі надихнули Модільяні обрати шлях художника.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.