Документальний серіал про суд Джонні Деппа та Ембер Герд незабаром з‘явиться на Netflix

Джерело: The Economic Times

Платформа Netflix випустить міні-серіал про хід судового процесу між колишнім подружжям Джонні Деппом та Ембер Герд, що відбувся минулого року.

Як розповіли у виданні, серіал під назвою “Депп проти Герд” – це трисерійний проєкт британського телеканалу Channel 4, анонсований у середині квітня.

Автори документального міні-серіалу наповнили його унікальними матеріалами, які раніше з’являлися в публічному полі, а також докладно зупинилися на реакції на суд у мережі та її вплив на перебіг справи.

Режисером виступила Емма Купер, яка зняла для Netflix документальний фільм “Таємниця Мерілін Монро: Утрачені записи” та кілька інших стрічок подібного жанру.

Прем’єра “Депп проти Герд” відбулася на Channel 4 наприкінці травня, а тепер з’явиться на Netflix у серпні. Зазначається, що серіал отримав неоднозначні оцінки критиків та глядачів.

ДОВІДКОВО. Джонні Депп подав до суду на свою колишню дружину за наклеп у 2018 році у матеріалі для газети The Washington Post, в якому вона описала себе як “публічну особу, що терпить домашнє насильство”. Хоча ім’я Деппа не згадувалося у статті, він стверджував, що через це втратив прибуткові акторські ролі. Водночас Герд подала зустрічний позов на свого колишнього чоловіка за наклеп через заяви адвоката актора про зловживання.

Зваживши претензії, журі встановило, що колишнє подружжя звело наклепи одне на одного.

Журі присудило Деппу 10 350 000 доларів компенсації збитків. Герд також має отримати відшкодування збитків у розмірі 2 000 000 доларів.

Згодом американська акторка Ембер Герд погодилася на врегулювання справи про наклеп проти свого колишнього чоловіка Джонні Деппа. Це трапилося через кілька місяців після того, як суд присяжних штату Вірджинія здебільшого став на бік її колишнього чоловіка, змусивши акторку сплатити штраф.

14 червня стало відомо, що Джонні Депп отримав один мільйон доларів компенсації від колишньої дружини Ембер Герд – через рік після того, як виграв справу у суді.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.