Елтона Джона шпиталізували до лікарні після нещасного випадку на його віллі

Джерело: Ladbible

Британський співак Елтон Джон упродовж двох днів, з 27 по 28 серпня, перебував у лікарні після падіння на своїй віллі у Ніцці.

Представник виконавця вже повідомив пресі, що Елтон Джон “у доброму здоров’ї”.

За кілька днів до падіння сера Елтона бачили на його суперяхті, коли він відпочивав після історичного виступу в Гластонбері. Виконавець “Yellow Brick Road” поїхав до Ніцци, щоб зупинитися на своїй віллі.

Зауважується, що музикант випадково послизнувся, після чого його доставили до лікарні. Йому надали допомогу в ортопедичному відділенні та виписали вранці 28 серпня.

Співак вже повернувся додому, на південь Франції.

Ми можемо підтвердити, що у своєму будинку на півдні Франції Елтон відвідав місцеву лікарню як запобіжний захід, – мовиться у заяві представника.

26 лютого заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.