Українка Таня Муіньо зрежисерувала кліп для Гаррі Стайлза

Джерело: Гаррі Стайлз/YouTube

Англійський співак Гаррі Стайлз презентував кліп на пісню “Daylight”, знятий для нього українською режисеркою Танею Муіньо.

Режисерка розповіла, що зняла цей кліп всього за один день.

“Політ, біг підтюпцем, їзда на велосипеді і коні, ходьба на канаті, танці (і я просто не можу уявити, що ще ти можеш). Це так дивно створювати відео на музику, яка є у ваших улюблених. Спасибі, що ти є у мене”, – подякувала Муіньо Стайлзу.

Своєю чергою, співак в описі під кліпом написав: “Зроблено з любов’ю творчою командою з України”.

Фото: Муіньо

Фото: Муіньо

ДОВІДКА. Таню Муіньо — українська кліпмейкерка, фотографиня і режисерка. Відома на весь світ своїми роботами над кліпами популярних виконавців: MONATIK, Post Malone, The Weeknd, Cardi B, Lil Nas X, Сема Сміта, Елтона Джона та багатьма іншими.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.