Ембер Герд «вирізали» з нового трейлера фільму «Аквамен і загублене королівство»

Джерело: Daily Mail

Американську акторку Ембер Герд “вирізали” з нового трейлера супергеройського фільму “Аквамен і загублене королівство”, створеного за мотивами коміксів DC.

Так, Герд, яка з’явилася в ролі принцеси Мері в першому трейлері фільму, що вийшов у вересні, вже немає в останньому тизері.

За словами співрозмовників видання, це сталося через негативну реакцію, яку акторка викликала гучним судовим процесом з колишнім чоловіком Джонні Деппом.

Окрім того, після скандального розлучення у мережі створювали петиції з вимогою “вирізати” Герд з популярної стрічки.

Варто зауважити, що Герд грає доньку царя Нерея, яка здатна керувати водою силою думки та спілкуватися з іншими атлантами телепатично – і яка стає дружиною Аквамена (Джейсон Момоа).

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.