Евакуйований з Луганщини леопард Брейв відновлюватиметься в Іспанії

Джерело: Центр  порятунку диких тварин

Леопард Брейв успішно доставлений на відновлення в Іспанію. Відтепер тварина перебуватиме у безпеці під наглядом досвідчених спеціалістів.

Ми щасливі, що він матиме можливість жити в комфортних умовах під наглядом досвідчених спеціалістів. Дуже дякую AAP Primadomus за їхню роль у порятунку Брейва та за забезпечення йому нового безпечного життя. Бажаємо йому щасливого та здорового майбутнього!, – зазначили у дописі.

Брейв потрапив на Київщину з Луганщини, яка нині майже вся окупована Росією. Хижака привезли виснаженим та худим, тож він пройшов реабілітацію. Паралельно йому підшукали нову постійну домівку в одному з європейських реабілітаційних центрів.

Тепер леопард доставлений в Stichting AAP.

Після невеликого періоду відновлення у Центрі порятунку диких тварин в Україні, ми змогли забрати Брейва цього тижня. Леопард може спокійно оговтатися від свого минулого. Наші ветеринари та опікуни зроблять все можливе, щоб повернути травмованих хижаків до нормального життя, — зазначили у центрі.

Довідка. Завезених контрабандою хижаків розводять в розплідниках та звіринцях, продають у приватну власність. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну люди втікали й полишали тварин помирати від голоду та під обстрілами у приватних зоопарках, і навіть у вольєрах на подвір’ях.

Тварин знаходять військові та волонтери і намагаються врятувати їх. До прикладу, Центр порятунку диких тварин та UAnimals займається евакуацією, лікуванням та реабілітацією диких тварин, зокрема, левів, тигрів, леопардів.

Стати віртуальним опікуном покинутих у зоні бойових дій тварин може кожен. Зокрема допомоги потребують левиці Юна та Квін, леви Рорі та Атлас, тигри Алекс і Тигрюля, єнотоподібні собаки Буба та Бровко, чорно-бура лисиця, лебеді та заєць.

Лікування та реабілітація диких тварин – досить тривалий процес. Все своє життя вони провели у невідповідних умовах, отримували неправильне харчування і як наслідок – мають багато хвороб. До всього, таке життя травмує їхню психіку.

  • Внаслідок ранкових вибухів на Київщині в суботу, 11 листопада, постраждала тигриця на ім’я “Тигрюля”.
  • Контужений лев, ведмідь з передової та крокодил — історії диких тварин з Центру порятунку.
  • Подружжя з Техасу заарештували за те, що вон намагалися продати ягуара і леопарда, які перебуває під загрозою зникнення.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття розгалуженої мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.