Фахівці відновлюють електропостачання мешканцям Кривого Рогу після атаки БпЛА

Джерело: НЕК “Укренерго”

Фахівці працюють над відновленням електропостачання для мешканців Кривого Рогу, які знеструмлені внаслідок атаки російських БпЛА.

За даними “Укренерго”, цієї ночі російські війська цілеспрямовано атакували безпілотниками дві підстанції компанії.

Внаслідок атаки на одній з них пошкоджено обладнання. Персонал не постраждав.

Завдяки встановленому захисту обійшлось без займання.

Знеструмлювались побутові та промислові споживачі в місті Кривий Ріг та окремі промислові споживачі в Дніпровському регіоні.

Аварійно-відновлювальні роботи розпочались одразу після дозволу військових. Триває заживлення споживачів по резервних схемах.

Як відомо, унаслідок нічної атаки БпЛА без електропостачання у Кривому Розі залишились понад 40 000 споживачів. Також знеструмлено дві шахти.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.