Фанатка Тейлор Свіфт померла на її концерті

Джерело: Reuters

Ані Кларі Беневідес, бразильська фанатка американської співачки Тейлор Свіфт,  в п’ятницю, 17 листопада, ввечері померла на концерті зірки в Ріо-де-Жанейро.

23-річній дівчині стало погано на стадіоні. Відомо, що їй негайно надали медичну допомогу, а потім доставили до лікарні, де вона померла.

На концерті Свіфт було близько 60 000 шанувальників. Шоу відбулося в той самий день, коли в Ріо-де-Жанейро ​​зафіксували найвищий за всю історію показник так званого індексу тепла, який поєднує температуру та вологість, на рівні 59,3 градуса за Цельсієм.

Свіфт, яка зараз перебуває в Бразилії на шести концертах у рамках туру The Eras Tour, висловила співчуття родині та друзям Беневідес.

“Я не зможу говорити про це зі сцени, тому що відчуваю себе приголомшеною горем, коли навіть намагаюся про це говорити. Це останнє, про що я думала, що може статись, коли ми вирішили провести цей тур в Бразилії”, – зазначила вона.

Свіфт сказала, що Беневідес померла “перед моїм виступом”, але друзі дівчини повідомили місцевим ЗМІ, що їй стало погано після початку концерту.

Міністр юстиції та громадської безпеки Бразилії Флавіо Діно закликав провести розслідування після повідомлень про відсутність питної води для глядачів на стадіоні.

“Кодекс захисту прав споживачів вимагає, щоб послуги були безпечними та придатними для ЗДОРОВ’Я. Це неприйнятно, щоб люди страждали, непритомніли і навіть помирали через відсутність доступу до води”, — зазначив він.

У четвер, 16 листопада, під час концерту Свіфт кільком відвідувачам також стало погано, тому співачка перервала виступ і попросила продюсерську групу надати воду людям, які її потребують.

Свіфт планує виступити в Ріо-де-Жанейро в суботу та неділю, а потім матиме три концерти в Сан-Паулу між 24 і 26 листопада.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.