Фанатка Тейлор Свіфт померла на її концерті

Джерело: Reuters

Ані Кларі Беневідес, бразильська фанатка американської співачки Тейлор Свіфт,  в п’ятницю, 17 листопада, ввечері померла на концерті зірки в Ріо-де-Жанейро.

23-річній дівчині стало погано на стадіоні. Відомо, що їй негайно надали медичну допомогу, а потім доставили до лікарні, де вона померла.

На концерті Свіфт було близько 60 000 шанувальників. Шоу відбулося в той самий день, коли в Ріо-де-Жанейро ​​зафіксували найвищий за всю історію показник так званого індексу тепла, який поєднує температуру та вологість, на рівні 59,3 градуса за Цельсієм.

Свіфт, яка зараз перебуває в Бразилії на шести концертах у рамках туру The Eras Tour, висловила співчуття родині та друзям Беневідес.

“Я не зможу говорити про це зі сцени, тому що відчуваю себе приголомшеною горем, коли навіть намагаюся про це говорити. Це останнє, про що я думала, що може статись, коли ми вирішили провести цей тур в Бразилії”, – зазначила вона.

Свіфт сказала, що Беневідес померла “перед моїм виступом”, але друзі дівчини повідомили місцевим ЗМІ, що їй стало погано після початку концерту.

Міністр юстиції та громадської безпеки Бразилії Флавіо Діно закликав провести розслідування після повідомлень про відсутність питної води для глядачів на стадіоні.

“Кодекс захисту прав споживачів вимагає, щоб послуги були безпечними та придатними для ЗДОРОВ’Я. Це неприйнятно, щоб люди страждали, непритомніли і навіть помирали через відсутність доступу до води”, — зазначив він.

У четвер, 16 листопада, під час концерту Свіфт кільком відвідувачам також стало погано, тому співачка перервала виступ і попросила продюсерську групу надати воду людям, які її потребують.

Свіфт планує виступити в Ріо-де-Жанейро в суботу та неділю, а потім матиме три концерти в Сан-Паулу між 24 і 26 листопада.

Іспанська асоціація, яка представляє більше 80 газет, подала до суду позов проти компанії Meta, звинувативши її в “недобросовісній конкуренції в сфері онлайн-реклами через порушення правил Європейського Союзу щодо захисту даних”.

За понад півтора року Міністерство охорони здоров’я України разом із партнерами евакуювали вже понад 4 100 постраждалих українців на лікування до клінік Європи.

З 4 по 7 грудня Фонд Притули зібрав 36,9 млн гривень у межах ініціативи “Рій помсти 2.0” для придбання 5 тисяч FPV-дронів. Всього необхідно зібрати 100 млн грн.

За словами вчених із Саутгемптонського університету, глобальне потепління призводить до того, що деякі види рослин і тварин, що проживають в океані, змушені переміщуватися від екватора у бік полюсів.

Президент США Джо Байден знову закликав Конгрес підтримати додаткове фінансування для України та заяви, що “ми не можемо дозволити Путіну перемогти”.