Фасад автосалону Tesla у Нідерландах розписали свастиками

Джерело: NOS

У нідерландській Гаазі фасад автосалону Tesla розписали антинацистськими гаслами та свастиками.

“Минулої ночі в Гаазі на фасаді автосалону Tesla були розміщені свастики та написані антинацистські гасла “Ні нацистам” і “Геть фашистів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Regio15

Фото: Regio15

Як зауважили у виданні, ймовірно інцидент стався через дії власника і керівника Tesla Ілона Маска, який на заході з нагоди інавгурації Трампа підняв руку в жесті, який згодом порівняли з нацистським вітанням.

Зазначається, що це не перший випадок, коли будівля Tesla стає мішенню для нападів. Минулого тижня німецькі та британські активісти опублікували в Instagram фото та відео, на яких видно, як на Tesla в німецькому Грюнгайде було спроєктовано напис “HEIL” поруч із логотипом компанії.

Фото: NOS

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.