Фехтувальниця Ольга Харлан виставила на продаж ексклюзивну ляльку «Барбі», щоб зібрати кошти для ЗСУ

Джерело: фехтувальниця Ольга Харлан в Instagram
Українська спортсменка Ольга Харлан заявила, що на благодійному аукціоні на платформі eBay розіграють ексклюзивну ляльку “Барбі”. Цю модель компанія Mattel створила у 2020 році.
Фехтувальниця стала першою українкою в серії Барбі Role Models. Цю серію компанія оновлює щороку до Міжнародного дня жінок.

Фото: olgakharlan/Instagram
Крім того, Mattel присвячувала ляльки легкоатлетці Діні Ашер-Сміт, акторці Ярі Шахіді, художниці Фріді Кало та льотчиці Амелії Ергарт.
Аукціон запустили на eBay разом із виданням про український спорт “Трибуна”. Кошти з продажу скерують на реабілітацію українських військових.
Нині найбільшою ставкою є 10 тисяч доларів. Аукціон триватиме до вечора 30 серпня.

Фото: olgakharlan/Instagram
- “Укрпошта” планує випустити марку на честь української фехтувальниці Ольги Харлан, яка була дискваліфікована на Чемпіонаті світу з фехтування в Італії через відмову потиснути руку суперниці з Росії, яку перемогла.
- Харлан на ЧС перемогла росіянку Анну Смірнову. Одначе, українську спортсменку дискваліфікували через відмову “проявляти повагу” до росіянки. Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив про несправедливість такого рішення та закликав повернути українку до змагань. Національний олімпійський комітет (НОК) дискваліфікував Харлан, рішення яке згодом призупинив, але не скасував.
- FIE замінила рукостискання між фехтувальниками на “дистанційне вітання”.
- Олімпійська чемпіонка з фехтування, українська спортсменка Ольга Харлан, котра нещодавно відмовилася потиснути руку росіянці, наголосила, що пишається тим, що громадяни РФ знають про її співпрацю з СБУ.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.