Фехтувальниця Ольга Харлан знялась для обкладинки Playboy
Джерело: Ольга Харлан/Інстаграм
Українська фехтувальниця Ольга Харлан знялась для чемпіонського номера чоловічого журналу Playboy.
Спортсменка з’явилась на обкладинці в білій сукні і з шаблею.

Фото: Ольга Харлан/Інстаграм
“Героїнею чемпіонського номера Playboy стала найтитулованіша українська спортсменка Ольга Харлан. Олімпійські ігри 2024 принесли їй золоту медаль, а загалом спортсменка має шість нагород: два “золота”, “срібло” та три “бронзи”. Пишаємось нашими героями і командою редакції. Усім дякую, в наших умовах – ми зробили майже неможливе”, – зазначили в Playboy.
Ще у 2017 році Харлан висловлювала бажання знятися для Playboy.
“Я б, напевно, спочатку три місяці працювала, щоб потрапити до цього журналу, а потім погодилася б. Скоріше так, ніж ні”, – казала вона.
Зараз фехтувальниця подякувала усій команді, за те, що “зробили це все реальним”.
Ольга Харлан – українська фехтувальниця на шаблях, олімпійська чемпіонка 2008 і 2024 року та срібна призерка Олімпійських ігор 2016 року в командній першості, триразова бронзова призерка Олімпійських ігор (2012, 2016 та 2024) в індивідуальній першості, шестиразова чемпіонка світу (2013, 2014, 2017, 2019 роки в індивідуальній першості, 2009 та 2013 роки – у командній першості), восьмиразова чемпіонка Європи (2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2019 роки в індивідуальній першості, 2009 та 2010 роки – в командній першості), заслужений майстер спорту з фехтування.
29 березня 2016 року ім’я Ольги Харлан було вписано у міжнародний Зал слави FIE.
- 27 липня українська фехтувальниця Ольга Харлан перемогла росіянку Анну Смірнову, але відмовилася потиснути їй руку, через що їй видали “чорну картку”. Нині Міжнародна федерація фехтування (FIE) знайшла вихід з цієї ситуації.
- Унікальну ляльку “Барбі”, що належала українській олімпійській чемпіонці з фехтування Ользі Харлан, продали на аукціоні за $10 400.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.