Фільм «Дедпул і Росомаха» за перші вихідні зібрав $438 млн у світовому прокаті
Джерело: Variety
Комедійний супергеройський фільм “Дедпул і Росомаха”, головні ролі в якому зіграли голлівудські актори Раян Рейнольдс і Г’ю Джекман, зібрав за перші вихідні світового кінопрокату 438 мільйонів доларів, з яких понад 200 мільйонів доларів – у США.
Зокрема, супергеройський сиквел від Disney зібрав 205 мільйонів доларів за перші вихідні у США, посівши восьме місце серед найкращих дебютів усіх часів, випередивши стрічку “Чорна пантера” 2018 року (202 мільйони доларів), проте поступившись “Світу Юрського періоду” 2015 року (208 мільйонів доларів) і “Месникам” 2012 року (207 мільйонів доларів).
Як зазначається, лише дев’ять фільмів в історії Голлівуду подолали рубіж у 200 мільйонів доларів за перші вихідні кінопрокату.
За кордоном “Дедпул і Росомаха” заробив ще 233,3 мільйона доларів. Таким чином стрічка зібрала загалом у світі 438 мільйонів доларів за перші вихідні.
Крім того, після трьох днів виходу у прокат цей фільм із Раяном Рейнольдсом і Г’ю Джекманом у головних ролях став шостим за касовими зборами у 2024 році.
За даними видання, всього Disney витратив близько 200 мільйонів доларів на виробництво та ще приблизно 100 мільйонів доларів на просування фільму.
- Американська акторка Блейк Лайвлі та модель Джіджі Хадід відвідали прем’єру фільму “Дедпул і Росомаха” в Нью-Йорку в образах, схожих на форму головних героїв кінострічки.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.
Проти іранської співачки Парасту Ахмаді та музикантів, які їй акомпанували, порушили кримінальну справу за виконання музики без хіджаба у прямому ефірі. Про це повідомляють Iran International та IranWire.
Український боксер Олександр Усик запустив унікальний музичний флешмоб, присвячений героям, які щодня борються з наслідками енергетичного тероризму Росії. В інстаграмі спортсмен звернувся до українців із закликом об’єднатися для створення гімну “Битви за світло”.
Торецьк, вкритий снігом, зруйнований обстрілами, охоплений вогнем і кіптявою. Так нині виглядає це місто, яке опинилося на лінії фронту та стало ще однією жертвою російської агресії.
Провідні світові науковці, серед яких лауреати Нобелівської премії, закликають припинити дослідження зі створення мікробів “дзеркального життя”. Вони попереджають, що ці синтетичні організми можуть створити “безпрецедентну загрозу” для життя на Землі, оскільки здатні уникати імунного захисту людей, тварин і рослин, спричиняючи смертельні інфекції.