Фільм «Дюна: Частина друга» знімали на об’єктиви від компанії з України

Джерело: працівник IronGlass Костянтин Гаркавий у Facebook

Під час створення фільму “Дюна: Частина друга” використовували об’єктиви виробництва України. Їхня розробка була завершена після початку повномасштабної війни з Росією.

Фото: Костянтин Гаркавий

Нещодавно розпочався світовий прокат американського фантастичного фільму “Дюна”. Виявилося, що під час зйомок активно використовували об’єктиви українського виробництва – IronGlass x VLFV Lens Rehousing – User Group.

“Я дуже радий, що ми встигли вчасно зробити пред серійні залізяки для Грейга Фрейзера, та він на повну використав їх на знімальному майданчику Duna. Тішить мене, що серед тисяч інших варіантів були обрані саме MKll від IronGlass, що вони чудово відпрацювали без нарікань на механіку та оптичну складову, що навіть у складні часи у воюючій країні можемо робити якісний продукт світового рівня та опинитися причетним до яскравих кіноподій. Тож ми продовжуємо наполегливо працювати, щоб ви могли насолоджуватися яскравим кіно”, – написав Костянтин Гаркавий.

Фото: Костянтин Гаркавий

Ці об’єктиви не вперше залучалися до кіносфери, але для фільму “Дюна” вони стали новим випробувальним полігоном.

Розробка корпусу та механіки почалася у 2021 році, прототипи були готові на початку 2022 року, але потім сталася повномасштабна війна з Росією. Попри ці труднощі, роботу продовжили – деякі працівники на місці, а деякі дистанційно.

Фото: Костянтин Гаркавий

Фото: Костянтин Гаркавий

Фото: Костянтин Гаркавий

Міністерство закордонних справ закликало телеканал Fox News провести розслідування щодо позначки Києва російським містом під час трансляції богослужіння Православної церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору.

Зірка “Загадкової історії Бенджаміна Баттона”, “Авіатора”, кінотрилогії “Володар Перснів”, австралійська акторка Кейт Бланшетт оголосила про наміри завершити акторську кар’єру.

20 квітня політики та державні діячі вітають вірян з Великоднем, висловлюючи побажання миру та злагоди.

Муніципалітет французького містечка Аржелес-Газост, де мешкає близько 2800 осіб, оголосив про заборону напоїв Coca-Cola на заходах, організованих мерією.

Колишній керівник моргу Гарвардської школи медицини Седрик Лодж визнав себе винним у торгівлі частинами тіл померлих, які передавали в заклад для досліджень.