Фінал «Гри в кальмара» обвалив акції повʼязаних із серіалом компаній
Джерело: Bloomberg
Акції південнокорейських компаній, пов’язаних із серіалом “Гра в кальмара”, впали у понеділок, 30 червня, після виходу третього і останнього сезону на стримінговій платформі Netflix.
Зокрема, акції Artist Co., розважального агентства, найбільшим акціонером якого є головний актор серіалу Лі Чон Че, впали на 21%. Тоді як акції Artist Studio Inc., підрозділу Artist Co., обвалилися на 24%. Крім цього, акції Dexter Studios Co., південнокорейської компанії з виробництва візуальних ефектів та одного з партнерів “Гри в кальмара”, впали на 8,5%.
“Значна частина критики пов’язана з тим, як закінчився серіал – тлумачення світу серіалу з боку глядачів не збіглося з його кінцівкою. Важко перевершити перший сезон – це була світова сенсація”, – пояснив культурний критик Кім Херн-сік із Сеула.
Як розповіли у виданні, глядачі відреагували на вихід третього сезону серіалу стримано, попри те, що “Гра в кальмара” очолила світові чарти Netflix.
За даними Rotten Tomatoes, останній сезон отримав 83% рейтингу схвалення серед професійних критиків та лише 51% рейтингу схвалення серед глядачів.
- Останній сезон серіалу “Гра в кальмара” обіцяє бути найбільш безпросвітним. Автор шоу Хван Дон Хьок заявив, що не варто чекати жодного “хепі енду” – історія завершиться в тому дусі, в якому й починалася: боляче, складно і без надії.
1 липня Верховий Суд Польщі визнав дійсними вибори президента 2025 року. Відповідно обраним главою держави став Кароль Навроцький.
На російсько-українській війна загинув командир 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка полковник Сергій Захаревич.
Компанія Ferrero анонсувала випуск нового продукту в лінійці Nutella – Nutella peanut. Це перша смакова новинка бренду за 61 рік існування, яка з’явиться у продажу в США навесні 2026 року.
Німеччина запровадила додаткові заходи для протидії “тіньовому флоту” Росії в Балтійському морі.
Запропонований бюджет адміністрації Дональда Трампа передбачає закриття лабораторії на вершині гори в Гаваях, де з 1950-х років науковці збирають переконливі докази того, що зміна клімату спричинена саме людською діяльністю.