Фінансування «Єдиного марафону» дорівнює бюджету однієї бригади — «ЄС»

Джерело: YouTube-канал Петра Порошенка

Глава фракції “ЄС” Петро Порошенко зазначив, що “Єдиний марафон” коштує бюджету понад 2 млрд гривень, що дорівнює бюджету однієї бригади.

Він зазначив, що телемарафон коштує дуже дорого під час війни.

В інтерв’ю він висловив думку, що українці мають об’єднатися не навколо певної політичної фігури, а навколо Збройних Сил України. Зокрема він навів приклад Ізраїлю, де влада обʼєдналась з опозицією одразу після масованої атаки ХАМАСу.

Порошенко додав, що на початку повномасштабного вторгення РФ це вдалося зробити, утім “цей процес був під ерозією”.

“І зараз нам треба повернутися до цього. Нам треба спільно приймати потрібні, нехай і непопулярні рішення. Розділяючи за це відповідальність. І виходити на результат. Нам потрібен результат”, – наголосив він.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.