Фінляндія розпочинає зводити огорожу на кордоні з РФ

Джерело: Yle

У Фінляндії починають зводити тимчасові огорожі на кордоні з РФ. У будівництві прикордонника допомагають Збройні сили.

Як заявив начальник прикордонного пункту Вартіус, капітан Йоуко Кіннунен, будівництво розпочали на прикордонному пункті Вартіус.

“У безпосередній близькості від шлагбаумів будуються захисні споруди, тобто тимчасові перепони на державному кордоні. Цей захід щодо забезпечення роботи прикордонного пункту”, — заявив Кіннунен.

Передумови. 14 листопада міністерка внутрішніх справ Фінляндії Марі Рантанен повідомила, що її міністерство швидко підготує пропозицію для уряду стосовно обмеження перетину кордону. За два дні стало відомо, що Фінляндія закриє чотири з дев’яти пунктів пропуску на кордоні з Росією 18 листопада. Причиною стала спроба зупинити неконтрольований потік мігрантів до скандинавської країни, заявив прем’єр-міністр Петтері Орпо.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.