Фонд «Повернись живим» передав бійцям ГУР баггі на близько 2 млн

Джерело: пресслужба Фонду

Минулого місяця Фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” спорядив одразу три баггі для військових Головного управління розвідки.

Військові планують переобладнати машини, аби зокрема мати змогу “відпрацьовувати з кулемета на 180 градусів”.

Екіпаж багі — це дві людини: водій і штурман. І ми плануємо все переобладнати так, аби штурман працював з пульта — “джойстика”, який дозволятиме відпрацьовувати з кулемета на 180 градусів. Тобто не треба буде вилазити на дах, аби відкрити вогонь зі зброї. Це, по-перше, безпека, а по-друге, забезпечення огляду на 180 градусів. Це буде як Call of Duty, але в 7D форматі, — розповіли бійці.

Зазначається, що загальна вартість трьох машин становить 1 968 000 грн.

Дякуємо кожному та кожній, хто долучається до підтримки війська донатом, — наголосили представники Фонду.

Довідка. “Повернись живим” — благодійний фонд компетентної допомоги армії, а також громадська організація, яка займається аналітикою у секторі безпеки та оборони, реалізує проєкти з реабілітації ветеранів через спорт. БФ “Повернись живим” діє з 2014 року.

З 2014 року (станом на грудень 2023-го) Фонд зібрав на потреби Сил оборони України понад 10 мільярдів гривень.

Найбільша в історії України галерея сучасного мистецтва Art Ukraine Gallery запрошує вас стати учасниками святкового прийому “Різдвяний Вертеп”, який відбудеться за адресою Київ, Столичне шосе, 101, ТЦ “Домосфера”, 3-й поверх. 

Посол Франції в Україні Гаель Вейсьєр повідомив, що країна готова спорядити Україні французькі винищувачі Dassault Mirage 2000-5 початку 2025 року. 

Російські війська атакували Нікопольський район Дніпропетровської області дронами та артилерією. Постраждала одна людина.

12 грудня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача під час візиту до Запоріжжя. Насамперед сторони обговорили важливість забезпечення міста система ППО та питання стабілізації фронту.

Російська авіаційна промисловість із початку повномасштабної війни проти України спромоглася виготовити лише сім пасажирських літаків SuperJet 100, придатних для цивільної авіації, хоча планували – 108 до 2025 року.