Фонд розвитку інновацій уперше обрав 15 найкращих українських стартапів

Джерело: міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram

Фонд розвитку інновацій уперше обрав п’ятнадцять найкращих українських стартапів – це компанії, які зробили вагомий внесок у розвиток стартап-екосистеми, продовжують розвиватися й створювати інноваційні розробки навіть в умовах війни.

Стартапом року став S.lab, який виготовляє екологічне пакування з рослинних компонентів як заміну пінопласту. Цей матеріал розкладається в ґрунті за місяць-півтора та може повністю замінити пластик.

У 2023 році S.lab переміг на IT Arena й отримав 10 тисяч доларів інвестицій.

За 4 роки Фонд розвитку інновацій став місцем, яке об’єднує всіх гравців екосистеми. Понад 380 стартапів отримали $8,7 млн на розвиток та масштабування.

“Започаткували співробітництво зі світовими інституціями — від компанії Amazon до Payoneer. Також на базі Фонду запустили defense-tech кластер Brave1 для посилення обороноздатності країни. Продовжуємо працювати, щоб створювати можливості для розвитку українських стартапів”, – зазначив Михайло Федоров.

Збройні сили України відійшли від двох селищ на Авдіївському напрямку в Донецькій області. Йдеться про  Сєверне та Степове.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України виконало всі домовленості для попередження блокади з боку польських перевізників.

Картину, написану і підписану всіма чотирма музикантами гурту The Beatles, продано на аукціоні Christie’s за 1,7 мільйонів доларів.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, прибув до Саудівської Аравії для зустрічі з Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.