Фонд Сергія Притули оголосив новий збір на комплекси БпЛА для розвідки
Джерело: ГУР МОУ, Сергій Притула у Facebook.
Благодійний фонд Сергія Притули оголосив збір на п’ять комплексів БпЛА для потреб спецпідрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Загальна вартість комплексів БпЛА EOS ― 120 мільйонів гривень, час на збір – тиждень.
“Друзі, отримали від Кирила Олексійовича Буданова задачу – 5 комплексів розвідувальних БпЛА EOS C VTOL для штурмових спецпідрозділів ГУР. Загалом виходить 5 наземних станцій управління та 15 пташок. Отже, оголошую новий мегазбір “Виявляємо – Знищуємо”! Ціна питання – 120 мільйонів гривень. Давайте постараємось зібрати за тиждень”, – зазначив Сергій Притула.
У ГУР пояснили, що розвідувальні БпЛА EOS – надійні, вже перевірені в бойових умовах, стійкі до дії ворожих засобів РЕБ. Такі переваги дозволяють ефективно виявляти, а потім знищувати скупчення російських військ та техніки.
“[Вони] нам дійсно потрібні”, – сказав начальник ГУР МОУ Кирило Буданов.
- Уночі 19 липня російські окупанти здійснили чергову комбіновану повітряну атаку на Україну, випустивши понад три десятки ракет та понад три десятки ударних БпЛА. 37 ворожих цілей вдалось знищити, проте є і влучання.
- У ніч на 19 липня росіяни завдали удару по портовій та критичній інфраструктурі півдня. Внаслідок обстрілів щонайменше сім людей постраждали. Зафіксовано пожежі та руйнування.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.