Фонд Сергія Притули оголосив новий збір на комплекси БпЛА для розвідки

Джерело: ГУР МОУ, Сергій Притула у Facebook.

Благодійний фонд Сергія Притули оголосив збір на п’ять комплексів БпЛА для потреб спецпідрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Загальна вартість комплексів БпЛА EOS ― 120 мільйонів гривень, час на збір ­– тиждень.

“Друзі, отримали від Кирила Олексійовича Буданова задачу – 5 комплексів розвідувальних БпЛА EOS C VTOL для штурмових спецпідрозділів ГУР. Загалом виходить 5 наземних станцій управління та 15 пташок. Отже, оголошую новий мегазбір “Виявляємо – Знищуємо”! Ціна питання – 120 мільйонів гривень. Давайте постараємось зібрати за тиждень”, – зазначив Сергій Притула.

У ГУР пояснили, що розвідувальні БпЛА EOS – надійні, вже перевірені в бойових умовах, стійкі до дії ворожих засобів РЕБ. Такі переваги дозволяють ефективно виявляти, а потім знищувати скупчення російських  військ та техніки.

“[Вони] нам дійсно потрібні”, – сказав начальник ГУР МОУ Кирило Буданов.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує передати Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських обстрілів.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.