Форум оборонних індустрій відбудеться в Україні цієї осені, – Зеленський

Джерело: Володимир Зеленський у зверненні

Президент України Володимир Зеленський 16 вересня заявив, що цієї осені в Україні відбудеться Форум оборонних індустрій.

“Інтерес до Форуму дуже високий. І це повністю відображає силу й потенціал України, нашу спроможність захистити себе й допомогти іншим країнам берегти свободу та міжнародний порядок”, – сказав президент. 

Зеленський також зазначив, що вже 86 провідних оборонних компаній світу з 21 країни підтвердили свою участь у Форумі.

“Наше завдання абсолютно очевидне – дати всі можливості Україні виробляти зброю й снаряди, дати сучасні технології, щоб мати надійний захист від будь-яких форм агресії. Та, окрім цього, звичайно, поширити наш досвід захисту, досвід української оборони серед союзників і партнерів. Світ повинен бути сильнішим, ніж будь-яка загроза життю від будь-яких агресорів чи терористів”, – наголосив президент України.

В Офісі Президента також заявили про суттєвий прогрес у реалізації наявних оборонних домовленостей та інших пакетів підтримки, а саме:

Данія –новий оборонний пакет: техніка, боєприпаси, ракети для нашого захисту неба.
Німеччина – нова партія військової допомоги.
Бельгія – затверджено участь у тренуванні українських пілотів.
Норвегія – рішення про додаткові кошти на відновлення України.
Південна Корея – нова домовленість про фінансову підтримку.
Сполучені Штати – нове рішення про санкції проти Росії.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.