Фронт на Харківщині стабілізовано, але ворог відновлює свої підрозділи, – комбат Федоренко

Джерело:Еспресо

Ситуація на Харківщині повністю стабілізована, Сили оборони активно вибивають противника з їхніх позицій. Про це розповів командир Батальйону ударних БпАК “Ахіллес” Юрій Федоренко в ефірі телеканалу Еспресо.

“Ситуація на Харківщині повною мірою стабілізована. Сили оборони проводять заходи з вибиття противника із займаних позицій. Втім може скластись ілюзорне враження, що коли ми говоримо про стабілізацію ситуації, то не варто допомагати угрупованню військ Сил оборони, яке діє на Харківщині. Люди мають розуміти, що під час вибиття противника видатки на цю роботу в боєприпасах та БПЛА зростають. Оскільки для того, щоб вибити противника з нашої території, ми маємо проводити інтенсивні дії”, – пояснив Федоренко.

Військовослужбовець зазначив, що противник постійно відновлює свої підрозділи на Харківщині.

“Внаслідок спільної роботи ми можемо подолати ворога. Зокрема, держави та ваших донатів. Оскільки, попри суцільні втрати в живій силі та техніці, противник має можливості їх відновлювати. Втім, всьому свій час. Я вірю в успіх й те, що нам вдасться вибити противника з Харківської області”, – додав він.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.