Гарві Вайнштейн позивається до міста Нью-Йорк через погані умови утримання у вʼязниці
Джерело: NBC News
Адвокати кінопродюсера Гарві Вайнштейна, який перебуває в тюремному комплексі на острові Райкерс, подали позов проти міста Нью-Йорк через утримання його в антисанітарних умовах та неналежну медичну допомогу.
У позові йдеться, що місто та в’язниця через недбалість не забезпечили Вайнштейнові “своєчасного та адекватного” медичного лікування й задоволення “найнеобхідніших людських потреб”, у тому числі чистим одягом і “гігієнічними умовами проживання”.
Згідно з документом, у Вайнштейна – хронічна мієлоїдна лейкемія, діабет, ішемічна хвороба серця, обструктивне апное сну, ожиріння й високий кров’яний тиск. Його ушпиталили у квітні та липні, а у вересні йому зробили термінову операцію на серці.
У заяві адвокат Вайнштейна порівняв в’язницю Райкерс із ГУЛАГом, де “з ув’язненими поводяться, як із тваринами”.
“Коли я востаннє відвідував його, то побачив на його тюремному одязі бризки крові, можливо, від крапельниць, непраний тижнями одяг – навряд чи це можна назвати санітарними умовами для людини з важкими захворюваннями”, – наголошено в заяві адвоката.
Своєю чергою, речник мерії Нью-Йорка зазначив, що система державних лікарень співпрацює з Департаментом виконання покарань, щоб “забезпечити людям, які перебувають під вартою, доступ до високоякісної медичної допомоги на острові Райкерс, у тому числі особам, які мають складні медичні та психіатричні потреби”.
Адвокати колишнього кіномагната вимагають відшкодування збитків у розмірі 5 мільйонів доларів.
- В американського продюсера Гарві Вайнштейна, якого засудили за сексуальні домагання, виявили рідкісну форму раку – хронічний мієлоїдний лейкоз.
Джоселін Вільденштайн, 84-річна швейцарська світська левиця, яку називають “Жінкою-кішкою” заявила, що ніколи не лягала під ніж і уникає навіть неінвазивних процедур, таких як ботокс.
Після аналізу дій радянських керівників, у 2006 році суд визнав факт геноциду українців під час Голодомору 1932-1933 років доведеним. Закон України № 376-V визнає його наругою та приниженням Українського народу
Активісти руху “Жовта стрічка” повʼязали жовті стрічки уздовж набережних Ялти, біля пам’ятника Леніна та поруч з автовокзалом, які є символом спротиву українців в окупації.
У четвер, 28 листопада, Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій засудив парламентські вибори 26 жовтня в Грузії.
Президент Володимир Зеленський 28 листопада підписав закон 4015-IX (законопроєкт №11416-д) про “історичне” підвищення податків. Документ набуде чинності з 1 грудня.