Генеральний директор Intel подав у відставку після провального періоду управління
Компанія Intel повідомила про відставку генерального директора Пата Гелсінгера після непростого періоду його керівництва.
Як повідомляють CNN, під час його роботи на чолі компанії Intel пережила низку проблем, включно з втратою позицій на ринку чипів, пропуском буму штучного інтелекту та зниженням конкурентоспроможності.
Гелсінгер обіймав посаду з лютого 2021 року, повернувшись до Intel після роботи в компанії VMware, де займав позицію генерального директора. Його завданням було відновлення позицій Intel на ринку, однак компанія продовжила втрачати конкурентну перевагу, попри масштабні інвестиції та підтримку уряду США для розвитку вітчизняного виробництва напівпровідників.
За час керівництва Гелсінгера акції Intel впали на 61%. Натомість після новини про його відставку акції компанії зросли на 4% під час попередніх торгів.
Раніше, у серпні, Intel оголосила про скорочення 15% персоналу для зменшення витрат на $10 мільярдів і докорінної зміни підходів до управління, про що тоді заявив Гелсінгер.
Відставка Гелсінгера відображає спроби Intel переглянути стратегію розвитку, щоб повернути позиції на ринку та адаптуватися до нових технологічних викликів.
- Луїза Хей подала у відставку з посади міністра транспорту Великої Британії після того, як визнала себе винною в шахрайстві, пов’язаному з викраденням робочого телефона в 2014 році.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.