Генштаб відповів на петицію Гончаренка про демобілізацію після 18-ти місяців служби
Джерело: Олексій Гончаренко
Генеральний штаб відповів на петицію нардепа Олексія Гончаренка щодо демобілізації військових після 18-ти місяців на службі.
“Це та сама, на яку майже два роки відповідав Зеленський. І знову без сенсацій: демобілізації зараз не буде”, – повідомив нардеп.
За словами Гончаренка, у відповіді вказано, що питання ротації та звільнення військових начебто опрацьовують, але це потребує додаткових нормативно-правових змін і, головне, врахування потреб обороноздатності.
“Тим часом, через місяць буде три роки повномасштабної війни. І за весь цей час так і не вирішено питання адекватних термінів служби для наших захисників. Де обіцяний законопроєкт Міноборони про строки служби? Чи ви й надалі думаєте, що можна вивезти всю війну на одних плечах?”
- Міноборони напрацювало три варіанти законопроєкту про демобілізацію.
Вночі 26 червня російські окупанти атакували Одеську область. Є пошкодження та постраждалий.
Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.
За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.