Генштаб відповів на петицію Гончаренка про демобілізацію після 18-ти місяців служби
Джерело: Олексій Гончаренко
Генеральний штаб відповів на петицію нардепа Олексія Гончаренка щодо демобілізації військових після 18-ти місяців на службі.
“Це та сама, на яку майже два роки відповідав Зеленський. І знову без сенсацій: демобілізації зараз не буде”, – повідомив нардеп.
За словами Гончаренка, у відповіді вказано, що питання ротації та звільнення військових начебто опрацьовують, але це потребує додаткових нормативно-правових змін і, головне, врахування потреб обороноздатності.
“Тим часом, через місяць буде три роки повномасштабної війни. І за весь цей час так і не вирішено питання адекватних термінів служби для наших захисників. Де обіцяний законопроєкт Міноборони про строки служби? Чи ви й надалі думаєте, що можна вивезти всю війну на одних плечах?”
- Міноборони напрацювало три варіанти законопроєкту про демобілізацію.
27 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна і США домовилися не враховувати вже надану допомогу у майбутній угоді про співпрацю щодо рідкісноземельних металів.
До кінця квітня 2025 року Чехія у межах своєї ініціативи спорядить Україні ще 400 тисяч великокаліберних боєприпасів, повідомила міністерка оборони Яна Чернохова.
ChatGPT суттєво змінив спосіб, у який ми працюємо і живемо. За останніми даними, щодня понад 100 мільйонів осіб використовують його для обробки понад мільярда запитів. Втім, цей чат-бот вже встиг заробити репутацію “чорної діри для приватності” через побоювання щодо обробки введених користувачами даних.
Президент США Дональд Трамп затребував, аби адміністрації Панамського та Суецького каналів скасували збори за прохід військових кораблів та цивільних судів під прапором США.
27 квітня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Україна не повинна погоджуватися на пропозицію президента США Дональда Трампа поступитися територією в обмін на припинення вогню з Росією, оскільки це було б схоже на “капітуляцію”.