Глава МЗС Кулеба здійснить візит до штаб-квартири ООН

Джерело: МЗС.

17-18 липня глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба з робочим візитом прибуде до штаб-квартири ООН в Нью-Йорку.

Міністр візьме участь в міністерському засіданні Ради Безпеки ООН щодо російської агресії проти України. Глава української дипломатії буде присутній на заході високого рівня до 25-ї річниці Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

18 липня Кулеба виступить на дебатах Генеральної Асамблеї ООН. Він порушить тему ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

Під час візиту буде проведено низку двосторонніх переговорів з іноземними колегами та керівництвом Програми розвитку ООН. Ще міністр проведе розмову із групою постійних представників африканських держав при ООН.

Як писав “Укрінформ“, на Радбезі ООН у межах обговорення “Підтримання миру та безпеки України” візьмуть участь глави МЗС Великої Британії Джеймс Клеверлі, Франції — Катрін Колонни та Німеччини — Анналени Бербок. Головуватиме буде Велика Британія.

Засідання почнеться сьогодні о 22:00 за Києвом, а дебати в Генасамблеї — 18 липня о 17:00 за київським часом.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.